Lokaty
Oszczędzanie, pieniądze
Bloger: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Czy powiemy jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy?

Żyjemy w czasach, w których niczego nie możemy być pewnym. Obecnie praca jest, jutro możemy być wyrzuceni. Dziś jesteśmy zdrowi, za miesiąc możemy zmagać się z ciężką chorobą. Przez to tak istotne jest to, żeby mieć odpowiednie zabezpieczenie finansowe, przez które będziemy się czuli bezpiecznie i będziemy posiadali świadomość, że przyszłość nie będzie miały szansy nas tak bardzo zadziwić. Dlatego właśnie musimy pomyśleć co zrobić, aby oszczędzać jak najwięcej pieniędzy, a w dodatku jeszcze żeby miały szansę one jak najbardziej procentować, powiększając nasz zysk oraz umacniając nasze poczucie bezpieczeństwa finansowego.
Karty kredytowe i bankomatowe
Bloger: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Konta firmowe – dla kogo, jakie korzyści

Decydując się na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej, musimy jednocześnie zadbać o kontrolę finansów firmy. Z racji tego, że dziś przedsiębiorca jest człowiekiem innowacyjnym, otwartym, a przede wszystkim mobilnym swoje firmowe przychody lokuje na specjalnie przygotowanym koncie firmowym. Na tym polu banki również zaciekle rywalizują, podobnie jak w sferze lokat, czy pakietów lojalnościowych itp.
finanse - doradztwo

Bieżące oferty doradcy finansowego - Zobacz najlepszego doradcę finansowego!

W różnych branżach potrzebni są doceniani profesjonaliści, którzy proponują rad w kwestiach finansowych. Ich duża wiedza praktyczna oraz teoretyczna jest niezbędna, ponieważ pomaga trafić na odpowiednie rozwiązania oraz wdrażać przemyślany plan. Doświadczony i niezależny doradca finansowy nie działa w ramach jednej, określonej firmy, lecz ma niemałą wiedzę w zakresie różnych ofert dostępnych aktualnie od ręki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.