W zdrowym ciele zdrowy duch
jedzenie na grilla
Bloger: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Piknik w ogródku – co warto wiedzieć

Wczesna jesień , a także lato to znakomita pora na drobny grill z rodziną. Spotkania towarzyskie w plenerze warto uświetnić ciepłym, samodzielnie przyrządzonym posiłkiem. Do tego zdecydowanie się przyda wysokiej jakości grill, który równomiernie upiecze potrawy i nie zniszczy się po pierwszych paru sezonach.
pudełka na jedzenie
Bloger: Melissa
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób przechowywać nasze posiłki na długi czas?

Każdy z nas idealnie wie, że jedzenie przez nas rozmaitych posiłków poza naszym mieszkaniem bywa niesłychanie trudne. W tym miejscu mówimy oczywiście o posiłkach, które musieliśmy przyrządzić we własnym zakresie. Spożywanie specjalnie przygotowanych dań przez nas ma w wielu przypadkach miejsce w chwilach gdy sztywnie przestrzegamy opracowanej diety.
kuchnia
Bloger: CAD Projekt K&A
Na podstawie: CAD Projekt K&A

Porcelana Karolina i użyteczny garnek rzymski w wyposażeniu każdej kuchni!

Jeżeli jesteśmy miłośnikami porcelany oraz porcelanowych serwisów obiadowych, to z pewnością staramy się dobierać porcelaną wybornej jakości. Dobra, jakościowa porcelana to taka, jaka charakteryzuje się rzetelnością i bardzo drobiazgowym oraz precyzyjnym wykonaniem. Taka porcelana jest również gustowna i elegancka, zaś każdy wzór i motyw na porcelanie jest skonstruowany z największą pieczołowitością. To powoduje, iż możemy jej używać na nadzwyczajne, wyjątkowe i ważkie okazje, aczkolwiek naturalnie serwisów porcelanowych można używać także na co dzień.
dziecko
Bloger: Loren Kerns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zrzucajmy kilogramy bez efektu jojo

Znowu nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w spódnicę z zeszłego sezonu. Z przerażeniem spoglądamy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że zbytni sobie pofolgowaliśmy zimą i teraz musimy coś zrobić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Restauracja
Bloger: MSM w Mońkach
Na podstawie: MSM w Mońkach

Na wartość kulinarną potrawy ma wpływ niewątpliwie forma, w jakiej zostaje ona zaserwowana

Na szczęście już za nami czas ponurych jadłodajni masowego żywienia, ospałych kelnerów i zimnej kawy. Minęły czasy zapiekanek z pieczarkami i kiełbasek z rożna sprzedawanych w żałosnych budkach. Odchodzi w zapomnienie czas fascynacji pizzą i hamburgerami. Dzisiejszy konsument lokalu gastronomicznego, wydaje się być łowcą niepowtarzalnych przeżyć kulinarnych. Tradycyjna kuchnia polska może liczyć na przychylność konsumentów.
zdrowa żywność
Bloger: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com

Popularność zdrowego odżywiania i wiążące się z nią skutki

Na dzień dzisiejszy można obserwować ogromne narażenie ludzi na działanie stresu wywołanego znacznym tempem życia i różnymi kłopotami. Stresowi towarzyszą takie zjawiska jak zaburzenia odżywiania oraz zaburzenia psychiczne takie jak depresja. Wszelkie tego typu objawy nazywa się nierzadko chorobami cywilizacyjnymi, gdyż są bardzo rozpowszechnione na dzień dzisiejszy.
miód
Bloger: Didriks
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie są najważniejsze zalety naturalnego miodu, jak ocenić, czy jest on prawdziwy.

Natura daje nam bardzo dużo niezwykle cennych rzeczy, i są one dużo pożyteczniejsze od wszystkich związków i preparatów wytwarzanych w fabrykach chemicznych. Należy do nich na przykład miód, którego właściwości lecznicze i zdrowotne znane są od kilku tysięcy lat. Już dawni Egipcjanie, Grecy i Rzymianie wiedzieli, że jego regularne spożywanie wzmacnia organizm i leczy różne choroby, i wiedza ta przetrwała aż do dzisiaj. Ludzie wtedy znali skuteczność miodu, ale nie wiedzieli z jakiego powodu ma on tak drogocenne działanie.
Elegancki lokal gastronomiczny
Bloger: Nina Matthews Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wrocław zapewnia dużo ewentualności miłego spędzania czasu, znajdź tylko właściwe lokale

Stolica województwa dolnośląskiego może pochwalić się wielkim powodzeniem wśród turystów z kraju i z zagranicy. Miasto okazuje się bardzo interesujące pod względem obecnych na miejscu zabytków i atrakcji. Miejscowa architektura okazuje się naprawdę urocza, a doskonale rozwinięta baza turystyczna sprawia, że w mieście nie brakuje ani komfortowych miejsc noclegowych ani wspaniałych lokali gastronomicznych.
aronia
Bloger: foam
Na podstawie: http://www.flickr.com

Stosowne wyposażenie do kuchni

Należyte wyposażenie kuchni jest bardzo istotne dla wszystkich mieszkańców. Niezwykle pożądanym przedmiotem w kuchni jest wok. Ta patelnia o wklęsłym kształcie od wieków służy Chińczykom do przygotowywania różnorodnych potraw jak najmniejszym sumptem.
ciasto
Bloger: ZOOM bsc
Na podstawie: ZOOM bsc

Urządzamy przyjęcie – o czym powinniśmy pamiętać?

Urządzanie przyjęcia – jest to coś, co zdarza się zrobić każdemu z nas. Chrzciny, wesele, rocznica ślubu czy też okrągłe urodziny – taki moment w życiu jak najbardziej opłaca się uczcić. Jak? Najlepiej właśnie przygotowując spotkanie, na które zaprosimy różne bliskie nam osoby – przyjaciół, rodzinę, dzieci, rodziców – lista jest z reguły długa. Jeśli często urządzasz takie spotkania, masz już pod tym względem doświadczenie. Wiesz, kiedy trzeba zacząć, co brać pod uwagę, o czym pamiętać, czego nie zlekceważyć. Jednakże jeśli jest to pierwszy raz, gdy przygotowujesz przyjęcie dla wielu osób, z pewnością się stresujesz. Masz przecież oczywiście niemało na głowie i stale się martwisz, że o czymś jeszcze zapomniałeś, że coś istotnego wyskoczy w ostatniej chwili. Co zatem powinieneś brać pod uwagę?
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.