Jak przygotować smaczną kawęParzenie kawy to rytuał. Jeżeli chcemy z kawy wydobyć jej bogaty zapach i pyszny smak trzeba odrobinę się natrudzić. Jeżeli jesteśmy wielkimi smakoszami kawy musimy zaopatrzyć się nie tylko w pyszną kawę, ale również w sprzęt do jej robienia. Dobrze, więc kupić tygielki do kawy. Tygielek do kawy,
kawiarka
Bloger: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com
czyli garnuszek, w którym gotujemy kawę. Wystarczy wysypać w odpowiednich proporcjach kawę i zalać ją odpowiednią ilość wody. Później wystarczy wszystko zagotować. W chwili, gdy na wierzchu mieszanki zacznie się tworzyć pianka kawa jest zaparzona.

Taki tygielek świetnie sprawdzi się również przy gotowaniu mleka. Pamiętajmy, że, jeśli jesteśmy amatorami kawy parzonej po turecku to właśnie tygielek do kawy będzie idealnym rozwiązaniem dla nas. Można, więc sprezentować znajomemu tygielek do kawy, by mógł się cieszyć prawdziwym smakiem i zapachem swojej ulubionej kawy. Nie trzeba już za każdym razem iść do kawiarni, żeby móc wypić porządną kawę. Dziś każdy poranek można zacząć od pysznej kawy zrobionej czy to w kawiarce czy w tygielku do kawy, zależnie od tego, jaką kawę preferujemy.
17-08-24 07:34:03
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.