Jesienna melancholia czy coś poważniejszego? Z pewnością jest sposób na lepszy nastrójTymczasem, objawy cielesne niekiedy pojawiają się ze względu na depresję lub pozostałych kłopotów emocjonalnych. W większości przypadków starczy parę zapobiegawczych środków, to znaczy, zupełnie naturalnych, aby poczuć się lepiej i odzyskać wiarę we własne możliwości. Wielu osobom pomaga bardziej intensywny kontakt z naturą, wieczorne spacery z bliskim człowiekiem i weekendowe wyjazdy z dala od miejsca zamieszkania. Niestety, przeważnie tak jest, że jak siedzimy osiem godzin w pracy lub i dłużej, a
światłoterapia
Bloger: Amri HMS
Na podstawie: http://www.flickr.com
później wracamy do domu i jest już ciemno, i tak każdego dnia, to rzeczywiście popadamy w gorszy nastrój. Istotne, ażeby tworzyć dla takiego stanu jakąś obronę.

Nie zaszkodzą też środki sprzedawane bez recepty. W dzisiejszych czasach spotkać można wiele tego typu specyfików, które mają określone, w jakimś stopniu, działanie. Ciekawym pomysłem na jesienną melancholię może być lampa antydepresyjna, która rozjaśni trochę jesienne dni i wniesie do naszego życia zdrowotnego światła. Często właśnie popadamy w jesienną depresję właśnie z racji deficytu słońca.
17-12-09 07:03:08
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.